Pro rodiče, zákonné zástupce žáků 2. stupně

Přítomnost žáků 2. stupně od 8. 6. 2020 ve škole

V souvislosti s příznivým vývojem epidemiologické situace je umožněna od 8. 6. 2020 osobní přítomnosti žáků 2. stupně v základní škole.

Aktivity žáků ve škole se týkají individuálních nebo skupinových konzultací (objasnění učiva, zadání domácího procvičování) , to vše v souvislosti s hodnocením vzdělávání za školní rok 2019/2020.

Budou provedeny třídnické hodiny, žáci si mohou vyzvednout školní potřeby nebo osobní věci, které zůstaly ve škole. Přesný rozvrh konzultací dle jednotlivých předmětů, bude do pátku 5. 6. upřesněn (sledujte prosím DM software a webové stránky školy).

Podle pokynů třídních učitelů se budou 24.6. odevzdávat učebnice. Se skupinou mohou pracovat různí pedagogičtí pracovníci podle konkrétních potřeb.

Každý žák má mít s sebou na den minimálně 2 roušky a sáček na uložení roušky. Žák také odevzdá čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (ke stažení na konci této zprávy). S dalšími hygienickými a bezpečnostními opatřeními budou žáci seznámeni po zahájení aktivit po příchodu do školy.

Čestné prohlášení.pdf (248.23 kB)

Vytvořeno: 2. 6. 2020
Poslední aktualizace: 2. 6. 2020 21:22