Konec školního roku 25. 6. 2021

po dohodě se zřizovatelem jsem se rozhodla o dřívější ukončení letošního školního roku. Předávání vysvědčení všem žákům a rozloučení s 9. třídou proběhne letos 25. 6. 2021, v pátek. Po zbylé tři dny školního roku 28. 6. - 30. 6. využiji možnosti ředitelského volna, které v letošním

školním roce nebylo ani jednou využito. Dřívější závěr školního roku je naplánován  z provozních důvodů (stavební úpravy v budově školy, vybudování odborné učebny, bezbariérového vstupu do budovy školy a bezbariérového sociálního zařízení). Je před námi ve škole spousta práce a každý den k dobru nám pomůže k tomu, aby se Vaše děti vrátily 1. září do školy, ve které se v létě nezahálelo a ve které se jim snad díky tomu bude zase o to víc líbit.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Petra Kvitová, ředitelka školy