Informace o průběhu vzdělávání v měsíci říjnu

- Více v dopise ředitelky školy :

v návaznosti na usnesení vlády č. 1 s účinností od 12. října 2020 do 25. října 2020 (včetně) platí na celém území České republiky, kromě jiných nařízení, následující:

1) Pro mateřské školy se stávající režim nemění.

2) Pro žáky I. stupně ZŠ (1.- 5. tř.) se stávající režim nemění, nadále platí zákaz zpěvu při hudební výchově. Do odvolání se nebudou konat volnočasové aktivity (kroužky).

3) Pro žáky II. stupně (6. – 9. tř.) se zavádí střídavá výuka. Cílem střídavé výuky je snížit počet žáků přítomných ve škole. Třídy II. stupně se rozdělí na 2 skupiny a to:           a) 6.+ 8. tř.

b) 7.+ 9. tř.

V týdnu od 12. 10. do 16. 10. budou ve škole přítomni žáci 6. a 8. tř. a žáci 7. a 9. třídy se budou vzdělávat distančním způsobem a v týdnu 19. – 23. 10. budou ve škole přítomni naopak žáci 7. a 9. tř. a žáci 6. a 8. se budou vzdělávat distančně.

Do odvolání se nebudou konat volnočasové aktivity (kroužky).

Dne 26. 10. a 27. 10. 2020 se pro žáky základních škol (středních škol, konzervatoří a základních uměleckých škol) stanoví jako volné dny.  Tyto volné dny plynně přechází v podzimní prázdniny, které jsou ve dnech 28. – 30. 10. 2020.

!! Během dní 26.10 a 27. 10. nebude provoz MŠ omezen. V době podzimních prázdnin 28. – 30. 10. 2020 bude naše MŠ uzavřena.

Sledujte prosím webové stránky školy a zákonní zástupci žáků ZŠ také dmsoftware. Děkuji.

Vytvořeno: 9. 10. 2020
Poslední aktualizace: 9. 10. 2020 10:49