Dotace MŠMT Digitální propast ZŠ

Možnost zapůjčení notebooku k podpoře výuky - více info:

škola dostala k dispozici speciální finanční prostředky z dotace MŠMT Digitální propast ZŠ, za které nakoupila 5 nových notebooků.

Ty budou sloužit výhradně k podpoře přípravy na výuku u žáků pátých až devátých tříd naší školy, kteří mají z určitých důvodů omezenou nebo žádnou možnost pracovat doma na počítači.

Pokud je to případ Vašich dětí a máte o výpůjčku zájem, sdělte mi prosím stručnou písemnou formou důvod žádosti o zápůjčku. Vedení školy ve spolupráci s třídními učiteli vytvoří na základě uvedených důvodů pořadník, dle kterého budou notebooky rozděleny.

Případné vypůjčení proběhne na základě smlouvy na dobu určitou, vždy nejdéle do hlavních prázdnin. Po prázdninách bude o potřebě výpůjčky znovu rozhodnuto stejným způsobem. Odůvodněné žádosti přijímáme do 15. 12. 2022.

S přáním pěkného dne

Petra Kvitová