Obsah

Nakladatelství NOVÁ ŠKOLA nabízí pomoc s výukou

Typ: ostatní
Nakladatelství NOVÁ ŠKOLA nabízí bezplatný přístup ke svým učebnicím.

Vzhledem k tomu, že tyto učebnice využíváme ve výuce některých předmětů , předáváme zprávu nakladatelství NOVÁ ŠKOLA:

Naše nakladatelství NOVÁ ŠKOLA, s.r.o., žákům, rodičům i učitelům nabízí bezplatný přístup k multimediálním interaktivním učebnicím pro 1. a 2. stupeň základních škol pro předměty matematika, český jazyk, prvouka, vlastivěda, přírodověda, dějepis, zeměpis, přírodopis, chemie, výchova k občanství i anglický jazyk. MIUč+ zahrnují – kromě obsahu totožného s tištěnou učebnicí – více než 10 000 interaktivních cvičení a množství doplňkového materiálu jako jsou videa, zajímavosti atd.

 

K bezplatnému používání se stačí pouze zaregistrovat a kteroukoli MIUč+ pak mohou žáci, rodiče i učitelé zdarma používat 30 dní. Pokud by uzavření škol trvalo déle, licence prodloužíme do 30. 6. 2020.

 

Všechny MIUč+ lze používat zdarma na www.ucebnice-online.cz nebo přes instalovaný program Media Creator.

 

Bezplatně poskytujeme rovněž více než  5 000 výukových videí pro matematiku v 1. až 5. ročníku na www.matyskova-matematika.cz. Volně přístupná videa obsahují výklad ke každému cvičení každé stránky učebnic a lze je využít i v případě, kdy žáci používají jiné učebnice – probírané učivo je obdobné. Žáci tak mají možnost učit se matematiku z domova s učitelským výkladem.

 

Věříme, že se nám společně s Vámi podaří pomoci co největšímu počtu žáků, vyučujících i rodičů, a děkujeme za zveřejnění této informace na Vašich webových stránkách či rozeslání e-mailem na školy pod Vaší správou.

 

Přejeme hlavně hodně zdraví.

 

za nakladatelství NOVÁ ŠKOLA, s.r.o.

Bc. Denisa Řeháčková

asistentka jednatele

 

Učíme interaktivně, procvičujeme hravě.


Vytvořeno: 13. 3. 2020
Poslední aktualizace: 13. 3. 2020 11:33
Autor: