Specifika zahájení provozu mateřské školy od 25.5.

MŠ bude opět v provozu, stejně jako I. stupeň, od 25.5. 2020.

vláda svým usnesením č.491 ze dne 30. 4. 2020 rozhodla o tom, že od

25. 5. 2020 bude možná osobní přítomnost žáků 1.- 5. ročníku ZŠ. Docházka nebude povinná.

Ve stejném termínu bude znovu zahájen plnohodnotný provoz MŠ.

Při cestě do a ze školky se na děti a doprovod vztahují obecná pravidla chování, stanovená krizovými opatřeními (roušky, rozestupy...). Doprovázející osoba se v prostorách MŠ pohybuje vždy v roušce, a to pouze po nezbytnou dobu. Děti a pedagogičtí pracovníci roušky v prostorách školky nosit nemusí. Dezinfekční prostředky jsou školou zajištěny.

Pro pobyt venku se využívá pouze areál školy.

Je nutné, aby první den školní docházky předložil zákonný zástupce dítěte čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění.  Čestné prohlášení je součástí této zprávy jako příloha, stejně jako pravidla provozu školní jídelny společností Scolarest

Čestné prohlášení

Scolarest - pravidla návštěvy školní jídelny

Vytvořeno: 5. 5. 2020