Napište nám, těšíme se na vaše příspěvky

zajímavý článek

rodič,10. 9. 2014 12:52

Re: zajímavý článek

ředotelka školy,25. 9. 2014 10:05

Dobrý den vážený rodiči,
reaguji na váš text v knize návštěv... článek, na který jste nás upozornil jsem si přečetla a plně souhlasím s názory odborníků na problematiku záchodů ve školách. V naší škole, v budově, která byla rekonstruovaná naposled v 70.letech minulého století, splňují záchody pro žáky ZŠ i děti MŠ hygienické normy podle právních předpisů. Splňujeme požadavky krajské hygienické stanice.
Na záchodcích se pravidelně doplňuje mýdlo, papírové ručníky i toaletní papír. Někteří žáci ale s tímto materiálem plýtvají, rozhazují ručníky a toaletní papír po místnostech WC apod. Snažíme se problémy řešit aktuálně, mnohdy však bezvýsledně. Přesto se snažíme o zachování hygienických pravidel. Uklízečky pracují svědomitě, záchody jsou udržovány v čistotě.
Jelikož ve vašem příspěvku, vážený rodiči, nebyl konkrétní dotaz, doufám, e vás moje reakce uspokojila. V opačném případě očekávám osobní jednání.
Děkuji
J.Rudolfová, ředitelka školy

Re: vystoupení tanečního kroužku 2.11.2013

Vendula Provázková,9. 11. 2013 20:39

Dobrý den paní Šalplachtová - zeptám se pana Veselého a dám Vám vědět. Provázková

Lampionová slavnost 2.11.2013

Lenka Sýkorová,4. 11. 2013 10:45

Krásný den.
V sobotu 2.11.2013 proběhla v našem městečku Lampionová slavnost. I přes nepřízeň počasí věřím, že se Vám všem,jak v botanické zahradě tak i samotný průvod městem s překvapením na zámku líbil a podvečer jste si pěkně užili.
Protože v tom shonu a množství lidiček jsem nepoděkovala vystupujícím dětem skupiny Jindřišky Váňové - Junior Cats,tímto jim moc děkuji.
Dále bych touto cestou chtěla poděkovat všem, kteří se nemalou měrou podíleli na přípravě a organizaci lampionové slavnosti. Především Dáše Dobiášové, Adélce Dobiášové, Aleně Švehlové, Tomáši Wizovskému, Evě Andršové a "podkonímu Adamovi". Veliké díky DJ pana Jašu, Jitce Rudolfové, Miladě Beerové a "bubeníkům"- Péťovi Janouškovi a Filipu Dinterovi.
Děkuji za super spolupráci a Těším se na další akce s Vámi.
Lenka Sýkorová

Super nápad

Karel, Karlovy Vary,21. 1. 2013 18:24

Ahoj, koukal jsem na fotografie ze zápisu do 1.třídy. Moc pěkný nápad s těmi pohádkovými postavami. Určitě doporučím.
Karel

Re: Super nápad

Petra Vejvodová,21. 1. 2013 18:33

Děkujeme za Váš názor, máme z něho velkou radost.

Petra Vejvodová

Lampionový průvod

Lenka,4. 11. 2012 22:43

Ráda bych poděkovala za super lamp. průvod. Bylo to úžasné, kloubouk dolů před všema, kteří se na něm podíleli. Už se těším na příští rok :-)

Re: Lampionový průvod

Vendula Provázková,6. 11. 2012 20:55

Děkujeme za krásné hodnocení.